Tubader

Tubader.org

Haberler
11.12.2010 ÜMRANİYE İTFAİYESİ DERNEK TOPLANTISI

11.12.2010 ÜMRANİYE İTFAİYESİ DERNEK TOPLANTISI

TUBADER’in Düzenlediği toplantı dernek üyelerimiz ve sektörümüzde işgören firma temsilcilerinin de katılımıyla Ümraniye İtfaiye binasında yapılmıştır.

Toplantıya İBİTEM  Amiri Sayın Cemalettin Budak GAZMER  Genel  Müdürü Sayın Mustafa Ali Akman,  BACADER Genel Koordinatörü Ümit Erturhan, ve Baca Market  Müdürü  Sayın Şenol Gök değerli katkılarını sunmuşlardır.

GAZMER Genel  Müdürü  Sayın Mustafa Ali Akman yaptığı konuşmada Türkiye çapında bir vizyon çizmiş ve gaz dağıtım şirketlerinin sektörümüze bakışını ve sektörün önündeki fırsatları belirtmiştir. GAZMER, TUBADER ve BACADER’le yapılacak ortak protokol çerçevesinde Resmi Kurumlarla görüşmeler yapılacağı sektörel bazda ortak hareket etmeleri gerektiğini söylemiştir.

Bu güne kadar belli bir disiplin ve periyotta olmayan “Doğalgaz bacaları bakım, onarım ve temizliği”nin artık belli disiplin ve periyotta yapılması gerektiği yönündeki çalışmaları sektör firmalarının yeni yatırımlar ile önünü açan bir çalışma olarak görülmüştür.

BACADER  Genel  Koordinatörü  Sayın Ümit Erturhan  ise yaptığı konuşmada sektörde güç birliğinin önemini vurgulamış ve kendi yaşadıklarından örnekler vererek güçlü bir dernek yapısının önemine vurgu yapmıştır.

İBİTEM Amiri Sayın Cemalettin Budak konuşmasında aynı vurguyu yaparak sektör firmalarının güçlü bir çatı altında birleşmesinin önemini ortaya koymuştur.

Baca Market  Müdürü Sayın Şenol Gök ise baca temizleyeci firmalarının kullanması gereken ekipmanlar ve gelişmeler hakkında bilgiler vermiştir.

TUBADER Başkanı Sayın Sebahattin Tuğrul konuşmasında  toplantıda konuşulan konular ve kurumların derneğimize bakış açıları, verdikleri destek, gelecek için bizleri ümitlendirmektedir. Belki çok kısa vadede değil ama yakın bir gelecekte, üyelerimizin de desteği ile sektörümüzün olması gerektiği yere geleceğinden ve saygın meslekler içinde olacağından kuşkumuz yoktur demiştir.14 Aralık 2010 17:20

Haber ile ilgili resimler